خرید گل برای مناسبت های مختلف مانند تبریک تولد ، مراسم عروسی ، ابراز علاقه و حتی مراسم ترحیم و عرض تسلیت گزینه مناسبی به شمار می آید. دادن گل به طرف مقابل یادآوری می کند که شما به فکر او بوده اید. لذت خرید اینترنتی گل را با گل فروشی آنلاین فلوریاس تجربه کنید.

برای بساری از مراسم ها نوع گل‌ها مشترک است مثلا باکس‌های گل رز می توانند برای مراسم مختلفی مانند تولد ، سالگرد ازدواج و… استفاده شوند.

برای این که هدیه خود را خاص تر کنید بهتر است بدانید که هر گل مفهوم خاص خود را دارد و پیام شما را به طرف مقابل انتقال می‌دهد.

در ادامه چند مناسبت را همراه با مفهوم هر گل شرح می‌دهیم.

1 – گل مناسب تولد

برای تولد می‌توانید از باکس‌ها ، دسته گل‌ها و سبد گل‌های متنوعی استفاده کنید اما بهتر است مفهوم گل‌های داخل آن‌ها را بدانید تا انتخاب جذاب تری داشته باشید.

گل لیلیوم

نشان خوشبختی است.

گل رز

با توجه به رنگ خود معنی متفاوتی دارد به طور مثال : رز قرمز نماد عشق ، سفید به معنی پاکی و زرد شادی و نشاط را یادآوری می‌کند

گل آفتابگردان

نماد عشق ، محبت و وفاداری است همه این نمادها این گل را برای تبریک تولد به گزینه مناسبی تبدیل کرده است.

گل داوودی

برای ابراز صمیمیت و دوستی کاربرد دارد پس برای تبریک تولد به یک دوست یکی از بهترین انتخاب‌ها این گل است.

گل آنتوریوم

این گل هم با توجه به رنگ خود مفهوم متفاوتی را برای مخاطب دارد ، رنگ صورتی نشانه محبت و رنگ قرمز نشانه عشق و علاقه است.

همچنین اگر رنگ مورد علاقه کسی که می خواهید به او گل دهید را می دانید می‌توانید گل هایی را را انتخاب کنید که به رنگ مورد علاقه او نزدیک باشد.

روش‌های خلاقانه تری هم می‌توانید به کار گیرید ، می توانید یک دسته گل رز به تعداد سال تولدش هدیه دهید و یا بر اساس ماه تولدش گل ماه مخصوص به او را تهیه کنید و آن را هدیه دهید. خرید این گل برای مناسبت های مختلف به شدت توصیه می گردد.

خرید گل برای مناسبت ها

2 – گل مناسب عیادت بیمار

برای عیادت بیمار ابتدا باید بدانید که گل برای او ضرر نداشته باشد، زیرا برخی گل ها آلژی زا هستند به همین دلیل ممکن است هدیه مناسبی نباشد.

اما اگر مشکلی برای بیمار به وجود نمی آید سعی کنید از دسته گل‌هایی با ترکیب‌های رنگارنگ استفاده کنید.

3 – گل مناسب ولنتاین

برای این مناسبت خاص علاوه بر این که بهتر است از قبل جایی را رزرو کنید و آداب و رسوم خاصی دارد ، همان مواردی را که برای انتخاب گل تولد بیان کردیم برای این مناسبت هم کاربرد دارد در ادامه چند گل دیگرکه  به عنوان نماد عشق و محبت استفاده می شود معرفی می‌کنیم.

گل صد تومانی

شکوفه های این گل یکی از گل های عاشقانه و رمانتیک هستند و همچنین برخی این گل را نماد خوش شانسی می دانند

گل شب بوی یاسی

این گل بوی تندی دارد و نشانه زیبایی و پایداری عشق است

گل آلاله

این گل های زیبا نماد جذابیت و درخشش هستند و با هدیه به طرف مقابل این که شما شیفته جذابیت او هستید را به خوبی منتقل خواهید کرد

گل ارکیده

این گل از جمله گل های گران محسوب می شود و نماد ثروت ، قدرت و عشق است که می تواند مناسب این روز خاص باشد.خرید این گل برای مناسبت های مختلف هدیه خاصی به شمار می آید.

خرید گل برای مناسبت ها

4 – گل مناسب برای عرض تسلیت

در این گونه مناسب ها بهتر است از سبد گل ها و تج گل های رایج استفاده کنید زیرا با توجه به نوع این مناسبت هرگونه خلاقیت و تغییر گل های رایج مفهوم درستی را به دریافت کننده این گل ها منتقل نکند.

گل رز سفید

رز گلی بسار کاربردی است و رزهای تیره نماد اندوه و تاثر است و به خوبی برای این گونه مناسبت ها کاربرد دارد

گل ارکیده

به طور کلی گل های سفید و صورتی از جمله گل هایی است که برای تسلیت کاربرد دارند به همین گل ارکیده نیز برای عرض تسلیت مناسب است.

گل داوودی سفید

در بسیاری از کشورها این گل نمادی از مرگ هستند و در در مراسم تشیع جنازه استفاده می‌شوند، این گل اندوه و تاسف را به خوبی نشان می‌دهد.

دراین مطلب سعی شد تا حدودی شما را با انتخاب گل‌های مناسبتی آشنا کنیم، در صورت هر گونه راهنمایی می‌توانید تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین با ما مشورت کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
مقایسه